Karaman’da spor yatırımları

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karaman çok kısa bir süre içerisinde modern ve marka bir şehir olma yolunda önemli mesafe kat etmiş olacak dedi.

Dev projelerin hayata geçirilmesinde Karaman Belediyesi’nin bir lokomotif görevi üstlendiğini de belirten Çalışkan, Karaman’da birçok alanda hayata geçirilen ve çalışmaları sürdürülen önemli projelerin kesintisiz ve hızlı bir şekilde tamamlanması için bütün yapısal ve teknik desteği veriyoruz. Yeni şehir stadyumu, spor salonu ve bireysel sporlar kompleksi gibi önemli spor yatırımları için gerekli olan arsalar belediyemiz tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığına devredildi. Bunun yanında gereken tüm imar düzenlemeleri de belediyemiz tarafından gerçekleştirildi. Ülkemiz 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerlerken Karaman olarak yaşanan bu gelişim ve değişime ayak uyduruyoruz. Milletimiz her zaman her şeyin en iyisine layıktır. Bu anlayış ve şuurla durmadan yılmadan hizmet etmeye devam edeceğiz diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Tecavüz şüphelisi ayaklarından vurularak yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir