Mezuniyet töreninde sürpriz evlilik teklifi

Çocuk Gelişimi Programı öğrencisi Hazel Beydilli’ye yaklaşık 2 bin kişinin izlediği mezuniyet töreni sırasında nişanlısı Mehmet Yarımoğlu önünde diz çökerek evlilik teklifinde bulundu. Sahnede yapılan anonsla birlikte şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyen Hazel Beydilli, mezuniyet sevincini iki farklı heyecanla birleştirerek unutamayacağı bir gün yaşadı. Beydilli’nin ‘Evet’ yanıtının ardından alkışların hiç dinmediği salondaki coşku yerini mutluluğa bıraktı.

Mehmet Yarımoğlu, nişanlısına sürpriz yapmak istediğini anlatarak, “Çok sevdiğim nişanlım Hazel’in bu mutlu ve anlamlı gününde küçük de olsa bir sürpriz yapmak istedim. Bu küçük sürprizle belki hayatımızın en büyük adımını atmış olduk. Bize bu imkânı bize sunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Hazel Beydilli ise nişanlısının kendisini çok şaşırttığını ve bu şekilde bir evlilik teklifi beklemediğini dile getirerek, mutluluklarını paylaşan herkese teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Otomobilden çok sayıda tarihi eser çıktı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir